Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Polityka

Członkinie Rady Rodziców SP w Januszkowie odczytały apel do radnych Żnina na sesji Rady Miejskiej. Podobny wpłynął też od rodziców uczniów szkoły w Cerekwicy. Społeczność rodziców apeluje do rajców, by nie pozwolili burmistrzowi wdrażać koncepcji reformy oświaty, która polega tylko na likwidowaniu szkół lub zamienianiu ich w filię.

W piątek 10 stycznia w restauracji Saga w Zamościu burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podsumował 2019 rok.

W piątek, 10 stycznia odbyła się Rady Miejskiej w Barcinie, na której podejmowano uchwały dotyczące likwidacji Szkoły Podstawowej nr 1 w Barcinie i Szkoły Podstawowej w Mamliczu. Na sesję przybyło wielu rodziców z transparentami, którzy chcą wyrazić swój protest przeciwko likwidacji szkół, a także zobaczyć, jak w tej sprawie głosować będą radni.

Jednym z pierwszych punktów sesji Rady Miejskiej w Żninie 6 grudnia było sprawozdanie burmistrza z działalności międzysesyjnej. Robert Luchowski oprócz wymienienia ważniejszych zarządzeń, które wydał w tym okresie i spotkań, które odbył, poruszył szerzej jeszcze jeden temat.

Banner 336x280 image
Banner 336x280 image