Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Druhowie wręczyli przyjaciołom jednostki OSP Żnin specjalne koszulki fot. Karol Gapiński

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żninie mieli 7 marca zebranie sprawozdawcze z działalności w 2019 roku. Zebranie odbyło się w nowej remizie OSP przy ul. Spokojnej, która kiedyś była siedzibą Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie.

Najpierw wprowadzony został sztandar jednostki i odśpiewano hymn strażaków, a minutą ciszy uczczono pamięć druha Jarosława Umińskiego, który zmarł w zeszłym roku. Sprawozdanie roczne złożył prezes zarządu jednostki OSP w Żninie Marek Zwolenkiewicz. Przedstawił m.in. statystykę wyjazdów OSP Żnin do akcji gaśniczych, ratowniczych i w celu eliminowania miejscowych zagrożeń. Liderem wśród najaktywniejszych druhów OSP w Żninie był Marcin Cichoń, który w minionym roku w akcjach ratowniczo-gaśniczych uczestniczył 44 razy.
Przy okazji zebrania sprawozdawczego druhowie wręczyli przyjaciołom jednostki upominki w postaci białych koszulek polo z napisem na plecach Przyjaciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Żninie, a na piersi z logo OSP Żnin.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 8 III 2020

Banner 336x280 image
Banner 336x280 image