Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi z gminy Barcin, u którego policjanci znaleźli narkotyki. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem będąc pod ich wpływem. Już usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (29 grudnia) w godzinach nocnych. Policjanci podczas patrolu zauważyli osobowego volkswagena, którego tor jazdy sugerował, że jego kierujący może być pod wpływem alkoholu. Zatrzymali go więc do kontroli drogowej. Podczas czynności 24-latek zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Przeprowadzili przeszukanie pojazdu, w wyniku którego znaleźli plastikowy woreczek z białym proszkiem. Mieszkaniec gminy Barcin oznajmił, że jest to amfetamina. Jednak utrzymywał, że jej nie zażywał. Funkcjonariusze bardzo szybko zweryfikowali słowa kierowcy i ustalili, że mija się z prawdą. Sprawdzenie na urządzeniu Drager DrugTest wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających. Pobrano od niego krew do badań laboratoryjnych.
24-latek został zatrzymany. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy za pokwitowaniem. Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec gminy Barcin usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających i kierowanie pod ich działaniem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 30 XII 2019

Banner 336x280 image
Banner 336x280 image